logow wsg

POCZTA UCZELNIANA

Zbiór przewodników pomaga zaznajomić się z obsługą nowych kont pocztowych WSG

Nowe Możliwości Office 365Prezentacja dodatkowych funkcji Office 365

Kalendarz:
Kalendarz pozwala na tworzenie i śledzenie terminów oraz spotkań. Istnieje możliwość utworzenia kilku kalendarzy, połączenia z kalendarzami innych osób, a nawet udostępnienia kalendarza innym osobom. Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją możliwości kalendarza dostępną poniżej.

Zadania:
W tym miejscu są przechowywane zadania utworzone przez Ciebie lub wysłane do Ciebie, a także oflagowane wiadomości. Za pomocą folderu Zadania możesz śledzić czynności, które musisz zrobić, ale których nie chcesz dodawać do kalendarza. Szczegółowe informacje i zadaniach znajdziesz pod tym adresem.

OneDrive:
OneDrive dla Firm jest biblioteką osobistą przeznaczoną do przechowywania i organizowania dokumentów służbowych. Jeśli korzystasz z usługi Office 365, otrzymujesz 1 TB miejsca w chmurze dla usługi OneDrive dla Firm i powiązanej zawartości witryny. Wszystkie pliki przechowywane w usłudze OneDrive dla Firm są początkowo prywatne — tylko Ty możesz je wyświetlać — chyba że zdecydujesz się je komuś udostępnić. Plik możesz łatwo udostępnić każdej osobie w organizacji przez umieszczenie go na przykład w folderze Udostępnione wszystkim. Możesz również udostępnić pliki określonym współpracownikom, co umożliwi współpracę nad projektami.

Szczegółowe informacje na temat pracy i obsługi office OneDrive można znaleźć pod tym adresem.