logow wsg

POCZTA UCZELNIANA

Zbiór przewodników pomaga zaznajomić się z obsługą nowych kont pocztowych WSG

Jak korzystać z pocztyPrzewodnik obsługi Outlook web app

Od dnia 12.11.2014 Państwa konta pocztowe będą utrzymywane w serwisie Office 365. Usługa Office 365 zawiera aplikację Outlook Web App, która zapewnia dostęp do poczty e-mail przez przeglądarkę internetową, telefon komórkowy czy tablet. Szybki i łatwy dostęp do wyświetlania poczty, kalendarza i kontaktów w przeglądarce. W celu skorzystania z aplikacji Outlook Web App należy zalogować się pod adresem http://outlook.office365.com. Zachęcamy do przeczytania poradnika na temat aktywacji konta pocztowego "Aktywacja konta pocztowego". Zaawansowanych użytkowników po szczegółowe informacje na temat obsługi poczty przez przeglądarkę zapraszamy pod ten adres. Dla osób początkujących został opracowany zbiór poradników na temat obsługi skrzynki pocztowej dostępny poniżej.
Zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat usługi Outlook Web App.

Praca z załącznikami:
Załączników można używać w celu dołączania jednego lub kilku plików do dowolnych tworzonych wiadomości e-mail. W aplikacji Outlook web app do wysyłanych wiadomości można dołączać dokumenty, podpisy i obrazy. Dla osób zaawansowanych, szczegółowe informacje o pracy z załącznikami znajdziesz pod tym adresem. UWAGA LIMIT WIELKOŚCI PRZESYŁANYCH ZAŁĄCZNIKÓW W WIADOMOŚCI WYNOSI 25 MB. Zapraszamy do zapoznania się z szybką instrukcją obsługi załączników poniżej.

Tworzenie i dodawanie podpisu e-mail:
Dowiedz się, jak utworzyć i dodać podpis do wiadomości e-mail w usłudze Office 365 i w programie Outlook. Podpis może być dodawany automatycznie do wszystkich wiadomości wychodzących lub tylko do określonych wiadomości. W aplikacji Outlook Web App podpisy mogą składać się tylko z samego tekstu, nie można dodawać do nich zdjęć. Jeśli używasz aplikacji Outlook Web App, jak i innego programu pocztowego, podpis musisz utworzyć w obu.